Fotograf - Wesela, Śluby - Fotograf na wesele - Ciechocinek
Fotograf na wesele

Fotograf - Wesela, Śluby

Łąkowa, Ciechocinek


Oferta


Witamy serdecznie Państwa Młodych,

oferujemy kompleksowa obsługę filmowa i fotograficzną Waszego Ślubu od przygotowań poprzez zdjęcia i teledyski w plenerze, ceremonie zaślubin i wesele. Nasze filmy i zdjęcia robione są z pasją i przeświadczeniem o konieczności ich powstania. Znajdujemy przyjemność we współpracy z ludźmi jaki i kreacji niezapomnianych momentów z ich życia. Ślub i wesele to wymarzona sceneria, aby utrwalić przeżycia, emocje, łzy i wrażenia, które towarzysza w tym niepowtarzalnym dniu, dlatego każde zdjęcie i ujecie robimy ze starannością i dbałością o szczegóły.


Będzie mi bardzo miło, jeśli to właśnie ja będę mógł uwiecznić fotografiami Wasz najpiękniejszy dzień w życiu. Zachęcam do spotkania, na którym poznacie szczegóły oferty. Zobaczycie przykładowe albumy ze zdjęciami, prezentację – a ja poznam Wasze oczekiwania. Ofertę dostosowuję do indywidualnych potrzeb klienta.


Nowości w naszej firmie w 2017 roku:  

Profesjonalne systemy stabilizacji do kamer Easystab 2.0

Wybór ponad 100 rodzajów okładek i albumów ślubnych. Fotoksiążki, albumy tradycyjne z papierowymi stronami, fotoalbumy. Wszystko zapakowane w eleganckie pudełka. Albumy dostępne z pendrive. Album Complete Fotoalbum Gamma z najwyższą  jakością druku. 

Niestandardowe odbitki w albumach fotograficznych.

Cennik

Szczegóły uzgadniane telefonicznie.

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1900 PLN za usługę
Paweł Fotograf
Łąkowa, 87-700 Ciechocinek

Formularz kontaktowy