Fotograf na wesele!!! - Fotograf na wesele - Zielona Góra
Fotograf na wesele

Fotograf na wesele!!!

Ametystowa, Zielona Góra


Oferta

Dobra fotografia ślubna jest jak udany związek: łączy w sobie jakość i emocje. Nie da się jej wykonać bez skupienia, wrażliwego oka i perfekcyjnego warsztatu.

Tworzymy artystyczne, niepowtarzalne reportaże ślubne.
Robimy to dyskretnie, profesjonalnie - myśląc i czując.


Ponad 20 lat doświadczenia w fotografii mody wpłynęło znacząco na mój późniejszy styl w fotografii ślubnej. W mojej pracy kluczowy jest gust, dbałość o szczegóły i wizerunek klienta. Jakość usługi potwierdzam uniwersyteckim wykształceniem z zakresu estetyki, historii sztuki, psychologii sztuki, medioznawstwa, filmoznawstwa.
Standardowo oferuję pełen reportaż z dnia ślubu oraz jestem otwarty na propozycje, konsultacje, omówienie scenariusza do zdjęć, także w przypadku sesji narzeczeńskiej. Czasu sesji nie odliczam z zegarkiem w ręku, priorytetem są zadowalające ujęcia i wspólna satysfakcja z wykonanej pracy.


Jako fotograf ślubny towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej, a także w czasie plenerowej sesji ślubnej. Moim zadaniem jest widzieć i uchwycić to co najistotniejsze, jednocześnie samemu pozostając niewidzialnym. To ambitne wyzwanie, dlatego fotografia ślubna tak często przerasta debiutantów.

Cennik

Cena sesji ślubnej uzależniona jest od zakresu wykonywanej usługi. Niektóre pary oczekują od fotografa kompleksowego reportażu z ceremonii, inne zadowala kilka zdjęć. Wielu fotografów ma  w swojej ofercie różnorodne pakiety do wyboru. Zakres podstawowy to zazwyczaj około 200 fotografii w wersji cyfrowej. Jest to koszt około 800 zł. Z kolei cena reportażu dwudniowego kosztuje znacznie więcej, od około 2500 do nawet 4500 zł. 

Opinie

Autor: Marta

Dodano: 2017-08-11

Świetne zdjęcia, polecamy!

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
2500 PLN za usługę
Marcin
Ametystowa, 65-001 Zielona Góra

Formularz kontaktowy