Wideofilmowanie Warszawa Ursynów - Kamerzysta na wesele - Warszawa
Kamerzysta na wesele

Wideofilmowanie Warszawa Ursynów

Jana Rosoła , Warszawa


Oferta

Jeśli organizujesz małe kameralne przyjęcie w gronie najbliższych i potrzebujesz pamiątkowego filmiku ze słodkimi fotkami na kompa , smartfona czy blureja to zadzwoń do mnie ! md media kielce
Przy większych projektach np. studniówki ; zapewniam kilku operatorów foto-video .......................

Nie rozsyłam demo ślubnych blurejów , fotki , fotoksiążki czy płytki BD / DVD możemy odtworzyć tylko na spotkaniu ze mną z racji ich prywatnego charakteru !!!
Fotografią i filmowaniem zajmuję się hobbistycznie od dawna , przy okazji głównej działalności gospodarczej dlatego koszty nie są dla mnie tak istotne jak satysfakcja z kreatywności . Cieszę się sympatią odbiorców , którzy znają mnie z formy obsługi uroczystości , widzieli zdjęcia i filmy , doceniających różnorodność pomysłów i brak schematów montażu materiału co bywa prawdziwą zmorą i udręką tak zwanych "profesjonalistów" z dotacją unijną .
Ogłaszam się na wielu portalach ślubno-weselnych , poszukując przede wszystkim nowych środowisk aby poszerzyć zróżnicowanie mojej oferty o nowych bohaterów i nieznane miejsca .
Dysponuję akredytacją kieleckiej Kurii i niezbędnym zapleczem sprzętowym . Jestem abstynentem i można polegać na mojej postawie osobistej .
Wiedzących o co chodzi uspokajam , że filmuję tylko i wyłącznie kamerami
3-matrycowymi 1920×1080 !!!
Lustrzanek używam tylko i wyłącznie do fotografii !!!
Ogromnym atutem moich relacji jest doskonały , bezkonkurencyjny dźwięk , realistycznie odwzorowujący klimat uroczystości pozwalający po latach wrócić do wspomnień i ponownie znaleźć się w samym centrum zdarzeń . Potwierdzają to wszyscy podczas prezentacji jak i Ci , Którzy powierzyli mi swoją uroczystość .
Nie doświetlam sal halogenami , nie stresuję tańczących helikopterami , dźwigami , szynami , rambo-armatami ...

Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
2700 PLN za usługę
WIktor
Jana Rosoła , 02-786 Warszawa

Formularz kontaktowy