Animator z Happy Feet - rozkręci zabawę w mig! - Animatorzy dla dzieci - Łódź
Animatorzy dla dzieci

Animator z Happy Feet - rozkręci zabawę w mig!

Łódź


OfertaCześć!

Skoro tutaj jesteście, to z pewnością szukacie animatorów, którzy sprostają Waszym oczekiwaniom i zaczarują dzieciaki, które będą bawić się na Waszym weselu.
Mogłybyśmy zacząć przekonywać Was do siebie niezliczoną ilością atrakcji dla dzieci, które posiadamy w swojej ofercie. Mogłybyśmy wymienić Wam certyfikaty i kursy z zakresu pierwszej pomocy czy animacji, które ukończyłyśmy, aby dowieść swojego profesjonalizmu. Mogłybyśmy opowiedzieć o imprezach mniejszych i większych, które organizowałyśmy, prowadziłyśmy, tworzyłyśmy. Ale uważamy, że dużo bardziej od wszystkich tych rzeczy liczy się prawdziwa pasja do wykonywanej pracy, a na ten temat sporo wiemy! :)
Kochamy to, co robimy, a każda impreza to dla nas mnóstw frajdy, emocji i pozytywnej energii. Uwielbiamy bawić się z dzieciakami i wymyślać coraz to nowe, ciekawsze zabawy. Śmiejemy się razem z nimi (czasami nawet zbyt głośno, ale zawsze szczerze i zaraźliwie). Wygłupiamy, robimy głupie miny, żartujemy i słuchamy dzieci, które bawią się razem z nami. Dzieciaki czują się kompanami naszych przygód, a my prowadzimy je przez morza i oceany zabaw, czuwając nad ich bezpieczeństwem. Słuchamy dzieciaków, do których przyjeżdżamy i sprawiamy, że każde z nich czuje się wyjątkowe, bo każdemu poświęcamy odpowiednio dużo uwagi.

Nie damy Wam złotego przepisu na idealną i doskonałą imprezę. Możemy jednak zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby uśmiech z twarzy najmłodszych nie znikał nawet przez chwilę. Obiecujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu animacji, wykorzystamy podczas Waszej uroczystości i dopniemy wszystko na ostatni guzik. Będziemy szaleć z dzieciakami przez cały czas i możemy się założyć, że z chęcią przyłączą się do naszych zabaw czy tańców także i starsi ;)

A jeżeli w dalszym ciągu jesteście zainteresowani tym, co takiego robimy podczas naszych animacji, to śpieszymy z wyjaśnieniem:
✓gry i zabawy z chustą animacyjną
✓tatuaże brokatowe
✓pokaz i nauka puszczania baniek mydlanych XXL
✓twórcze zabawy plastyczne (podczas, których tworzymy wspólnie z uczestnikami zabawy pamiątkowy upominek dla młodej pary :) )
✓zabawy ruchowe, konkurencje sportowe, zawody
✓zabawy taneczne do największych hitów muzycznych (tańczymy do piosenek znanych i lubianych przez dzieci, a także i dorosłych)
✓zamykanie w wielkiej bańce mydlanej
✓skręcanie zwierzątek i kształtów z balonów
✓warsztaty slime

Każda impreza jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Ofertę dopasowujemy pod Wasze oczekiwania i sugestię. Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje, zmiany i udogodnienia. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy ona od atrakcji, czasu trwania animacji czy liczby uczestników.

Piszcie i dzwońcie, śmiało pytając o terminy i szczegóły imprezy. To nic nie kosztuje! :)

Do zobaczenia! Trzymamy kciuki za Wasz wielki dzień! :)


Cennik

Cena ustalana jest indywidualnie z każdym z klientów. Zależy ona od liczby dzieciaków, wybranych atrakcji, a także lokalizacji przyjęcia weselnego. 

Obecnie przewidujemy dla wszystkich klientów spore rabaty i gratisy. 

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
do uzgodnienia

Happy Feet

Karolina
Łódź
507

Formularz kontaktowy