Arek Wójcik Fotografia Ślubna - Fotograf na wesele - Kielce
Fotograf na wesele

Arek Wójcik Fotografia Ślubna

Wojska Polskiego 15, Kielce


OfertaWitajcie!

Z tej strony Arek, pasjonat fotografii z ponad 10-letnim doświadczeniem. Fotografia ślubna jest moją prawdziwą pasją. Uwielbiam towarzyszyć Wam, podczas tego najpiękniejszego dnia w życiu. Staram się uchwycić w sposób najpiękniejszy z możliwych łzy wzruszenia, radość i miłość, które emanują z Was.

Zawodowo zajmuję się również grafiką komputerową - Photoshop nie ma przede mną tajemnic. Możecie być pewni, że obróbka Waszych zdjęć będzie na najwyższym poziomie.

W wolnych chwilach gram na gitarze, biegam, czytam. Lubię czerwone wino, jazz i stare zdjęcia :)

Reportaż

Moje zdjęcia opowiadają historie. Staram się poznać Was bliżej i opowiedzieć coś o Waszej miłości, relacjach z rodziną i przyjaciółmi.

Styl

Czerpię inspirację z klasyki fotografii portretowej, reportażu i fotografii modowej. Uczyłem się warsztatu u najlepszych fotografów z kraju. Zdjęcie w moim przekonaniu powinno być ponadczasowe - ma być piękne dziś, jutro i...za 100 lat!

Doświadczenie

Studia w warszawskiej Akademii Fotografii to doświadczenie, które mnie ukształtowało. Rozmaite kursy, warsztaty i szkolenia (praca w plenerze, reportaż, sesje studyjne, obróbka cyfrowa) to doświadczenia, które rozwinęły mnie artystycznie.


CennikPakiety ślubne od 1000-2500zł.
Sesje narzeczeńskie od 500zł
Sesje indywidualne od 300zł.

Zapraszam do kontaktu!


Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1800 PLN za usługę

Arek Wójcik Fotografia

Arek Wójcik
Wojska Polskiego 15, 25-001 Kielce

Formularz kontaktowy