Artystyczny Film Ślubny oraz Fotografia Ślubna z kadrów - Kamerzysta na wesele - Nowy Korczyn
Kamerzysta na wesele

Artystyczny Film Ślubny oraz Fotografia Ślubna z kadrów

Nowy Korczyn


Oferta

DLACZEGO MY?

Dla nas każdy ślub to zupełnie inna bajka, inna historia w związku z tym stworzony przez nas artystyczny Film Ślubny zawsze jest unikalny oraz wyjątkowy. Do każdego Klienta oraz zlecenia podchodzimy indywidualnie dlatego gwarantujemy, że wyczarowany przez nas film będzie wyjątkową Pamiątką Ślubną, do której z dreszczem ekscytacji będziecie wracać przez długie lata. Nie jesteśmy zwykłymi kamerzystami na wesele, Fall in Love Film Studio to przede wszystkim profesjonaliści, którzy film uważają za sztukę.

Tworzymy kreatywny oraz nowoczesny Film Ślubny w kinowym stylu. Spełniamy marzenia tworząc filmy w taki sposób, aby jak najlepiej odzwierciedlały Was, Waszą osobowość oraz klimat Ceremonii Ślubnej i Wesela. Na Waszą prośbę przygotujemy film romantyczny lub rockowy, klasyczny bądź nowoczesny – z pewnością dostosujemy się do każdej Waszej prośby, ponieważ jesteśmy otwarci na pomysły i wyzwania, które przed nami postawicie. Z największą przyjemnością spędzimy ten dzień razem z Wami!

Wiemy ile wysiłku każda młoda para wkłada w to, aby dzień ślubu był idealny, dbając o najmniejsze szczegóły, starając się wszystko dokładnie zaplanować. W rezultacie oczywistym jest, że Film Ślubny wraz z Fotografią stanowią podstawę stworzenia niepowtarzalnej pamiątki. Oferujemy możliwość wykonania Fotografii z Kadrów, które otrzymacie w eleganckim albumie oraz na pendrive. Gwarantujemy, że nie będą to jedynie kadry wykorzystane w filmie dzięki czemu z pewnością będzie to pamiątka równie wyjątkowa i oryginalna.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.fallinlovestudio.pl oraz do kontaktu w celu sprawdzenia, czy Wasz termin jest wolny. Otrzymacie od nas szczegółową ofertę wraz z opisami pakietów oraz dodatkami, a także link do obejrzenia innych naszych realizacji.

Gdzie pracujemy: cała Polska, w szczególności: województwo świętokrzyskie, województwo małopolskie, województwo wielkopolskie, województwo podkarpackie, województwo śląskie, województwo lubelskie, województwo łódzkie (Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź)

Serdecznie Zapraszamy!https://fallinlovestudio.pl/


https://www.instagram.com/fallinlovefilmstudio/


https://www.facebook.com/FallinLoveFilmStudio/


Przykładowa realizacja:

https://vimeo.com/432474027

https://vimeo.com/437571360


Dane kontaktowe:
studiofallinlove@gmail.com
tel: 600338740Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
do uzgodnienia

Fall in Love Film Studio

Daria Lasak
28-136 Nowy Korczyn
600

Formularz kontaktowy