Balony LED na hel, dekoracje obiektów i plenerów, lampiony, balony do sesji, SKRZYNIA NIESPODZIANKA - Balony, bańki mydlane - Wrocław
Balony, bańki mydlane

Balony LED na hel, dekoracje obiektów i plenerów, lampiony, balony do sesji, SKRZYNIA NIESPODZIANKA

Kwiatkowskiego 4, Wrocław


OfertaCzy Wy również pragniecie, aby Wasz dzień był absolutnie niezwykły oraz zapisał się na długo w pamięci Waszej i gości??
My również! Dlatego proponujemy Wam kompleksowe doradztwo oraz realizację dekoracji z wykorzystaniem balonów, serpentyn i konfetti.
Wykonujemy wszelkiego typu aranżacje balonowe takie jak: bramy, słupy, girlandy, balony różnych wielkości wypełnione helem oraz światłem LED, balonowe sufity, wyrafinowane kompozycje weselne zgodne z panującymi trendami na rynku. 

Ponadto zapewniamy niezapomniane atrakcje dla Młodej Pary i Gości!
Hitem w naszej ofercie jest SKRZYNIA NIESPODZIANKA wypełniona balonami z helem, które po otwarciu szybują majestatycznie w niebo.
Dostarczamy również balony z helem i światłem LED, które wypuszczane po zmierzchu przez wszystkich Gości stanowią piękny pokaz illuminacji oraz doskonale zastępują lampiony życzeń.

Zachęcamy również do użycia balonów podczas sesji zdjęciowych. Tworzymy kompozycje kolorystyczne według Waszego pomysłu.

Wiemy, że wszędzie gdzie pojawią się balony, przyciągają one wzrok, stwarzają niepowtarzalny klimat oraz wywołują uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.

Spotkajmy się, abyśmy mogli poznać Wasze oczekiwania.

Spełniamy balonowe marzenia!

wesela.panbalon.pl


Cennik

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie,

działamy na terenie całej Polski

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
5 PLN za usługę

Pan Balon Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 4, 52-407 Wrocław
570

Formularz kontaktowy