Barniańka - barman na wesele. - Barman na wesele - Bydgoszcz
Barman na wesele

Barniańka - barman na wesele.

Bydgoszcz


Oferta

Ślub i wesele to wyjątkowy czas. Jedno z najważniejszych wydarzeń na nowej, wspólnej drodze życia przyszłych małżonków, początek nowej historii. To właśnie w tym dniu tworzone są wspomnienia, które będą trwać wiecznie.


Współczesne wesela charakteryzują ciekawe atrakcje zaplanowane dla gości, którzy w tym szczególnym dniu towarzyszą Wam jako świadkowie wyznania i przyrzeczenia miłości. Drink bar Barniańka to idealny wybór na podkreślenie wyjątkowości każdego przyjęcia weselnego oraz idealne rozwiązanie dla umilenia zabawy gościom weselnym.


Od wielu lat z pełnym zaangażowaniem oraz oddaniem zajmujemy się oprawą barmańską przyjęć weselnych. Naszą ofertę uatrakcyjniają profesjonalni barmani, dla których praca za barem jest przede wszystkim pasją, możliwością poznania wspaniałych ludzi, tworzeniem małej historii, która wpisze się na karty Waszych wspomnień.


Barman na weselu to jedna z ciekawszych propozycji dla wszystkich uczestników przyjęcia, która nadaje wyjątkowości. Jedną z wielu zalet wynikających z obecności drink baru na weselu jest niesamowita integracja gości przy barze, możliwość uczestniczenia we wspólnych zabawach organizowanych przez naszych barmanów, a możliwość dania spróbowania gościom czegoś, co nie jest codziennością sprawi, że dzień Waszego ślubu i wesela na długo pozostanie w pamięci osób, którymi pragniecie otoczyć się w tym pięknym dniu.


Serwujemy 20 światowych klasyków oraz nieskończoną ilość barmańskiej fantazji. Drinki z ulubionym alkoholem, koktajle bezalkoholowe- dla każdego coś wyjątkowego.


Zaufaj nam i baw się razem z nami - stawimy czoła każdej imprezie!


Zadzwoń lub napisz w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Działamy w całym kraju.

---

www.barnianka.pl
kontakt@barnianka.pl
tel. 534221121Cennik

Do przygotowania szczegółowej oferty wraz z wyceną prosimy o podanie kilku informacji:


- data przyjęcia,

- liczba gości (dorośli + dzieci),

- nazwa miejscowości, w której odbędzie się przyjęcie,

- planowana godzina przybycia do miejsca przyjęcia po ceremonii zaślubin, jeżeli jest już znana.
Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
do uzgodnienia

Barniańka

Natalia
Bydgoszcz
534

Formularz kontaktowy