DJ Grzegorz Szyszka na Twoje wesele cała Polska - DJ na wesele - Gorzów Wielkopolski
DJ na wesele

DJ Grzegorz Szyszka na Twoje wesele cała Polska

Chrobrego 37, Gorzów Wielkopolski


Oferta

Nazywam się Grzegorz Szyszka.

Od lat żyjemy w przekonaniu, że jak wesele to tylko z orkiestrą, kierując się zaściankowym przekonaniem, że to właśnie ona stworzy specyficzny charakter naszego przyjęcia weselnego.

Przy wyborze zespołu powinniśmy przesłuchać kilku kapel i porównać wykonanie, ponieważ nie każdy zespół zinterpretuje piosenki identycznie jak pierwotny wykonawca.

Wybierając DJa (prezentera & wodzireja), mamy gwarancję co do jakość prezentowanych utworów, a jeśli przy tym DJowi z miłą aparycją, dynamiką prowadzenia oraz gestem słownym uda się wyciągnąć Waszych gości na parkiet to sukces wesela i każdej innej imprezy zagwarantowany.

I dochodzimy do najważniejszej kwestii CENY !!!

Dobry zespół za swoją usługę zażąda honorarium na poziomie 3000 do 5000zł, a wynajęcie Dj'a to zazwyczaj połowa wynagrodzenia zespołu, ok. 2000 zł.

Przy wyborze kapeli trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, czy zespół posiada osobę, która spełnia również rolę wodzireja.
Przy wyborze DJa problemu nie ma, nie trzeba szukać dodatkowej osoby, która całe wesele poprowadzi od strony słownej - a to dodatkowe koszty...

Istnieje wiele "za" i "przeciw" przy wyborze zespołu lub DJa, natomiast warto się zastanowić nad kwestiami wyżej wymienionymi - myślę jednak, że Państwa decyzja będzie zawsze udanym wyborem, czego Państwu serdecznie życzę!


Cennik

Wesele & Poprawiny - 2600 zł PLN
Wesele - 2000 zł PLN
Poprawiny - 800 zł PLN
+ dojazd powyżej 30 km (w obie strony).


Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
2000 PLN za usługę

PHU Awangarda Grzegorz

Grzegorz Szyszka
Chrobrego 37, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Formularz kontaktowy