Dj Magic - Udane Wesele Poprawiny i inne imprezy - DJ na wesele - Przemyśl
DJ na wesele

Dj Magic - Udane Wesele Poprawiny i inne imprezy

Przemyśl


Oferta

Witam serdecznie
Jestem prezenterem muzycznym DJ - Wodzirejem z 20 letnim stażem, za mną już setki zagranych imprez różnego rodzaju w tym wesel i poprawin.
Muzyka i prowadzenie różnego rodzaju eventów jest moją życiową pasją. W każde przyjęcie wkładam swoją duszę i doświadczenie.

Mam przyjemność przedstawić Państwu moją ofertę, prezentera muzycznego DJ na życzenie Wodzireja, który chętnie prowadzi Wasze wesele lub poprawiny.

Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu. Wspomnienie tego dnia to największy skarb na długie lata spędzone razem.
Ile wysiłku i czasu trzeba włożyć, aby cała uroczystość miała odpowiednią oprawę - sami Państwo wiecie.
Ważnym elementem udanego wesela jest stosownie dobrana muzyka.
Pomogę Państwu w wyborze repertuaru z różnych gatunków muzycznych, największych przebojów wylansowanych przez znanych wykonawców od lat 60, 70, 80, 90-tych po aktualne hity dostosowane do gustów Młodego i Starszego Pokolenia gości.
Na spotkaniu z Młodymi uzgadniam przebieg uroczystości: rodzaj powitania, wybór utworu na pierwszy taniec , rodzaj i ilość zabaw , konkursów prezentowanych w trakcie wesela i na oczepinach.
Dodatkową muzyczną atrakcją może być coraz bardziej popularna zabawa w wspólne śpiewanie znanych przebojów - weselne karaoke.
W trakcie przerw na gorący posiłek prezentuje utwory wolne, instrumentalne oraz na życzenie toasty lub biesiadne śpiewanie.
Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie jest również ważnym elementem imprezy. Dobór sprzętu zawsze dostosowuje do ilości bawiących się gości oraz możliwości technicznych lokalu.
Posiadam system nagłośnieniowy, który zapewnia wyjątkową i równomierną akustykę sali tanecznej i bankietowej.
Rozwiązanie takie daje możliwość swobodnej rozmowy pomiędzy uczestnikami przyjęcia weselnego.

W mojej ofercie znajdziecie dodatkowe atrakcje:
- Ciężki dym – do pierwszego tańca TANIEC W CHMURACH
- Multimedialną projekcję dowolnego materiału filmowego, zdjęciowego, jest to NOWOŚĆ - OBRAZ wielkości od 60 do 100 cali w jakości HD
- Lekki dym z wyrzutnią dymu podświetlaną światłem LED 2500 W
- Bański mydlane w sali lub na zewnątrz
- Konfetti do 5m
- Karaoke profesjonalne z wyborem linii melodycznej
Cena za oferowane usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju, czasu trwania, miejsca oraz terminu obsługiwanego przyjęcia weselnego lub poprawin.

Terenem mojej wykonywanej działalności jest głównie województwo małopolskie i podkarpackie ale także śląskie, świętokrzyskie, opolskie, lubelskie, cała południowa Polska
Dj-Magic to gwarancja bardzo dobrej zabawy !

Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1900 PLN za usługę
Maciej Fereńczuk
37-700 Przemyśl
601

Formularz kontaktowy