Epicentrum Events Błażej Nawrot, DJ/Wodzirej na Wasze przyjęcie - DJ na wesele - Kraków
DJ na wesele

Epicentrum Events Błażej Nawrot, DJ/Wodzirej na Wasze przyjęcie

Kraków


Oferta

Witam serdecznie


Nazywam się Błażej Nawrot, prowadzę firmę Epicentrum Events zajmującą się obsługą muzyczną przyjęć weselnych.

Moja oferta obejmuje kompleksową obsługę począwszy od zapewnienia odpowiedniego zaplecza technicznego dopasowanego do miejsca realizacji, poprzez realizatora oświetlenia, DJ’a i konferansjera.


Pracuję w dwuosobowy zespole, osobiście zajmuje się muzyką, prowadzeniem przyjęcia jako wodzirej oraz wszystkimi szczegółami wesela, natomiast mój kompan jako realizator oświetlenia dba o odpowiedni klimat panujący na sali tanecznej.


Ze względu na swój charakter przyjęcia weselne są dla mnie bardzo ważne. Poprowadzenie takiego wydarzenia to duża odpowiedzialność za wiele szczegółów, które w trakcie przyjęcia muszą wypaść idealnie. Dzięki doświadczeniu oraz dokładnym rozmowom podczas, których uzyskuje wszystkie informacje i najważniejsze detale dotyczące przyjęcia, impreza przebiega zgodnie z Państwa zamysłem i planem.


Termin rezerwowany jest po podpisaniu umowy. Wystawiam fakturę na zadatek oraz fakturę końcową po realizacji przyjęcia, dzięki czemu mają Państwo pewność wypełnienia przeze mnie zobowiązania.

Oferta weselna zawiera sprzęt przeznaczony do dekoracji światłem.


Posiadam licencję stowarzyszenia DEE JAY mix club, dzięki której korzystam z legalnych utworów z prawem do publicznego odtwarzania.


Uprzejmie zapraszam do kontaktu, telefonicznie udzielę dokładnych informacji na temat wszystkich szczegółów. Oczywiście istnieje możliwość umówienia spotkania, podczas którego przedstawię ofertę oraz będę miał przyjemność zapoznać się z Państwem i zaprezentować moją osobę.


Telefon: 505496454
Facebook: Epicentrum Events
Instagram: epicentrum_events

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCRThW7CcPd7o0YIFT-JKcMQ

Cennik

Posiadam rozbudowaną ofertę, którą przedstawiam po omówieniu i sprecyzowaniu szczegółów przyjęcia. Dla większości zleceń cena jest ustalana indywidualnie, prowadzę również przyjęcia kameralne dla mniejszej liczby gości (30/50 osób).

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
do uzgodnienia

Epicentrum Events

Błażej Nawrot
Kraków
505

Formularz kontaktowy