DJ ,Wodzirej, Wesele Śląsk, MUZYCZNI - Marcin Sładki. - DJ na wesele - czerwionka-leszczyny
DJ na wesele

DJ ,Wodzirej, Wesele Śląsk, MUZYCZNI - Marcin Sładki.

Morcinka 6/4, czerwionka-leszczyny


Oferta

"W ŻYCIU JAK W TAŃCU... KAŻDY KROK MA ZNACZENIE.."
Nazywam się Marcin Sładki, muzyka jest moją pasją od wielu lat, poprawia nastrój, jest źródłem emocji i wzruszeń, sposobem na uśmiech, łzy. Połączenie pracy z pasją daje największą frajdę, a radość jest jeszcze większa, gdy mogę dzielić się nią z innymi...

Postaram się wam odpowiedzieć na pytanie:
DOBRY PREZENTER MUZYCZNY, ŚWIETNY DJ,
CZY WODZIREJ NA POZIOMIE - CO WYBRAĆ ?

Dobra muzyka, gorąca atmosfera i umiejętne prowadzenie to gwarancja dobrej zabawy na Twoim przyjęciu weselnym, a znane i lubiane utwory w oryginalnych wykonaniach to najlepszy argument przemawiający za wyborem Prezentera Muzycznego który zakręci parkietem pełnym Twoich bliskich - szaleństwo ma trwać do białego rana o co zadba dobry DJ. Swobodny kontakt oraz ciepła barwa głosu Dj'a tworzy więź podczas zabaw i konkursów.

Często pada pytanie jak to wszystko połączyć?
Odpowiedź zawodowca - Nie da się w pojedynkę, nie jesteśmy w stanie grać tańczyć śpiewać w jednej chwili, nie da się połączyć wszystkiego w jednej osobie,stare przysłowie mówi "jak jesteś od wszystkiego to jesteś do niczego" ... ale już we dwoje można wszystko.

MUZYCZNI - "małżeństwo doświadczonych zawodowców"
Jesteśmy faktycznie od 10 lat małżeństwem iście imprezowych potworów ,cechuje nas tylko jedno i śmiało można powiedzieć "OGIEŃ I OGIEŃ"

Klaudia - "ogień na parkiecie" odpowiedzialna jest za taniec i zapewnia zabawę z zastrzykiem adrenaliny. Na parkiet porwie wszystkich gości TAŃCAMI INTEGRACYJNYMI. Wszystko w rytmie salsy, zumby i wszelakich gorących rytmów - Kankan, Zorba, nowoczesne układy taneczne, jak również klasyczne ludowe z nietypowymi nadającymi im charakter wstawkami.

Marcin "ogień na czarnulach" zajmuje się muzyką serwowaną podczas całego Wesela. DJ I PREZENTER w jednej osobie. Zapewnia to w moim przypadku wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej oraz praca na radiowej antenie. Na rynku muzycznym jestem prawie 20 lat czyli większą połowę życia, a w tym roku skończyłem dopiero...35 lat. Bogata dyskografia oraz wiedza muzyczna jest atutem bardzo silnym w zawodzie DJ'a. Jako jeden z nielicznych gram z płyt winylowych, których dźwięk zniewala, a muzyka ma duszę. Posiadam bardzo bogatą płytotekę sięgającą lat 60’, 70’, 80’, 90’, aż po najnowsze propozycje rozgłośni radiowych. Moja kolekcja liczy ponad 1,5 tysiąca czarnych krążków,

Konferansjerką i częścią wodzirejską zajmujemy się razem, co daje nam nieograniczone możliwości kreowania atmosfery na Weselu.
Najbardziej jednak zależy nam na jak największej satysfakcji osób, z którymi mamy możliwość współpracować. Dlatego też nieustannie szukamy nowych urozmaiceń podnoszących poziom naszych imprez
Mam nadzieję, że nabyte doświadczenie i umiejętności, w pełni sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości.
Jeżeli masz ochotę, możesz poczuć atmosferę imprezy jaką udało już nam się zrobić, zobacz filmy promocyjne - pamiętaj twoja będzie jeszcze lepsza...

Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
2200 PLN za usługę

MUZYCZNI-Profesjonalna Obsługa Imprez Marcin Sładki

Marcin Sładki
Morcinka 6/4, 44-238 czerwionka-leszczyny
669

Formularz kontaktowy