filmowanie full hd i fotografia ślubna - Kamerzysta na wesele - Rabka-Zdrój
Kamerzysta na wesele

filmowanie full hd i fotografia ślubna

Nowy Świat 16/6, Rabka-Zdrój


OfertaZajmujemy się obsługą foto-video imprez okolicznościowych (fotograf i kamerzysta). Pracujemy na terenie Małopolski. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem do obróbki zdjęć i filmów.

Filmowanie i fotografia to nasze pasje, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wysłuchując spostrzeżeń i uwag co do sposobu realizacji filmu lub sesji zdjęciowej. Podczas pracy staramy się nie ingerować w przebieg uroczystości. Nie poprzestajemy na starych schematach, szukamy nowych możliwości i rozwiązań. Ciągle rozwijamy swoje umiejętności, by zaoferować usługi na jak najwyższym poziomie.

Łączy nas pasja tworzenia oraz wspólne życie. Film i fotografia to pamiątki, które doskonale się uzupełniają. Dzięki naszej współpracy, pełnej pozytywnych emocji ceremonia , uśmiech, wzruszenie, miłość, uczucia pozostaną z Państwem na lata.

Posiadamy legitymacje upoważniającą do filmowania i fotografowania celebracji liturgicznych, wydane przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej.Cennik

1200 - 2000zł

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1200 PLN za usługę

Firma handlowo - usługowa Krystian Filas

Krystian Filas
Nowy Świat 16/6, 34-700 Rabka-Zdrój
888

Formularz kontaktowy