Fotobudka już od 200zł - Fotobudka na wesele - Toruń
Fotobudka na wesele

Fotobudka już od 200zł

Toruń


Oferta

www.centrum-weselne-maxi.mozello.plFOTOBUDKA Już od 200zł

Oferujemy Państwu wynajem fotobudki- mobilnego urządzenia działającego tak, jak przenośne studio fotograficzne. Popularne w USA fotobudki idealnie sprawdzą się na weselach , studniówkach, imprezach firmowych, czy spotkaniach rodzinnych. Gwarantujemy, że każda forma współpracy z naszą firmą na długo pozostaną jako pozytywne wspomnienie w Państwa pamięci. Państwa goście będą się świetnie bawić za kotarą naszej magicznej fotobudki, a wywołane natychmiast zdjęcia zaprezentują szalone i spontaniczne miny uwiecznione podczas ciągłej 15 sekundowej sesji.


Tradycją stało się już wklejanie wywołanych zdjęć do pamiątkowej księgi, oraz dopisanie przy nich życzeń. Tak pięknie przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką dla każdej obdarowanej osoby.


Wspomnienia mamy w stroju zorro, babci przebranej za pszczółkę maję czy też taty z bujnym wąsem zawsze wywołają na naszej twarzy szczery uśmiech:) Musimy jednak Państwa ostrzec. Nasze fotobudki uzależniają! Wiemy, ponieważ nasi Klienci regularnie do nas powracają wraz z kolejnymi organizowanymi przyjęciami.


Nasza oferta obejmuje:


 wynajem fotobudki

 montaż i obsługę


 kolorowe dodatki w formie: kapeluszy , kolorowych okularów ,wąsów, peruk i innych dostępnych gadżety


Istnieje możliwość skorzystania z usług dodatkowych w postaci personalizacji zdjęć, przygotowania indywidualnego layoutu ,lub brandingu. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i Państwa propozycje. Wyzwania nie są nam straszne. Spełniamy nawet najdziwniejsze marzenia:)


Dlaczego warto wybrać naszą firmę?


 Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.


 Działamy profesjonalnie, nasze fotobudki obsługują osoby wykwalifikowane, działające w branży fotograficznej.


 Od lat świadczymy tez inne usługi w tym usługi profesjonalnej fotografii, filmowania DSLR, zapewnienie pokazów FIRE SHOW , Zespół muzyczny czy wynajmu limuzyn.


 Jesteśmy jedną z największych firm w branży ślubnej, mającą tak szeroko rozwiniętą ofertę, i tak wykwalifikowany personel.Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
200 PLN za usługę

Centrum Weselne Maxi

Mateusz
Toruń
691

Formularz kontaktowy