Fotografia ślubna, fotograf, wideofilmowanie, kamerzysta - Wałbrzych, Świdnica, Jelenia Góra - Fotograf na wesele - Wałbrzych
Fotograf na wesele

Fotografia ślubna, fotograf, wideofilmowanie, kamerzysta - Wałbrzych, Świdnica, Jelenia Góra

Wałbrzych


Oferta

VideoFotoBasia

Zajmuję się fotografią i wideofilmowaniem zawodowo od 10 lat – amatorsko „nieco” dłużej :-) Uwiecznianie  ważnych momentów z  życia ludzi daje mi ogromną satysfakcję i sprawia, że zajęcie to traktuję jako przyjemność, a nie pracę. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych detali. Jestem osobą komunikatywną i pełną radości życia. Szybko nawiązuję kontakty i powoduję uśmiech na twarzach fotografowanych bądź filmowanych gości. Oferuję pełen fotoreportaż z uroczystości weselnych, sesje plenerowe oraz zdjęcia z innych imprez, okolicznościowych. Wszystkie fotografie, które trafiają do klienta są poddane obróbce i dokładnie przeze mnie wyselekcjonowane. W ofercie posiadam także uwiecznianie ważnych momentów życiowych w postaci filmu HD, który będzie najpiękniejszą pamiątką do końca życia. Proponuję filmy z uroczystości weselnej w dwóch wariantach:

1. Film weselny jako reportaż trwający ok. 45-60 minut

2. Film weselny w formie teledysku pokazujący najważniejsze momenty, trwający ok. 15 minut

Oferuję również  podziękowania dla rodziców w formie teledysku.Z racji tego, że zajęcie to jest dla mnie ogromną przyjemnością, ceny również są zachęcające. Wszystko ustalane jest indywidualnie, ale zawsze można się dogadać :)

Zapraszam do kontaktu:

Basia

511 – 002 – 102

www.videofotobasia.pl

Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
998 PLN za usługę

VideoFotoBasia

Barbara
Wałbrzych
511

Formularz kontaktowy