fotoHORYZONT Fotografia ślubna | wielkopolska - Fotograf na wesele - Kalisz
Fotograf na wesele

fotoHORYZONT Fotografia ślubna | wielkopolska

Al. Wojska Polskiego 151, Kalisz


OfertaJak zabrać wspomnienia w przyszłość, prawie natychmiast?

Fotografia to prawdopodobnie najszybszy i najwygodniejszy dziś sposób rejestracji jednej chwili w ułamku sekundy... Pod warunkiem jednak, że fotografia taka zostanie wykonana. Fotografia wyłapuje ten jedyny, unikalny moment - DECYDUJĄCY - i trwale go zapisuje.
Od razu. Na zawsze. Przez to staje się on wiecznie żywy.

"Dziś oglądamy przepiękne fotografie zrobione przez Ciebie, na których utrwaliłeś nasze emocje, uczucia i radość. Zarówno zdjęcia z uroczystości zaślubin, z wesela oraz z pleneru są rewelacyjne. Album jest niesamowity, pełen magii i to nie tylko nasze zdanie – pokazaliśmy go rodzinie i znajomym. Piotr cieszymy się bardzo, że to właśnie Ty robiłeś te zdjęcia bo są dokładnie takie jak chcieliśmy a nawet lepsze!!!!!!!!!!
Dziękujemy bardzo i oczywiście gorąco polecamy innym.
Ewa i Mariusz"

Nazywam się Piotr Grajek i zapraszam Was do podróży w czasie. Poprzez fotografię spróbujemy złapać nieuchwytne, zapisać najcenniejsze momenty Waszego życia i wysłać je w przyszłość.

W co inwestujecie?
Zestaw STANDARDOWY, w podanej cenie, to dopiero początek możliwości. Wierzę jednak, że jako młodzi i otwarci ludzie zechcecie poznać co NAPRAWDĘ możecie zdobyć w ramach fotoPAKIETÓW. Opcje są jeszcze dwie; każda ciekawsza i bardziej rozbudowana.

Ciekawi? Zapraszam do SKONTAKTOWANIA SIĘ ze mną.


Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1970 PLN za usługę

fotoHORYZONT Fotografia ślubna | wielkopolska

Al. Wojska Polskiego 151, 62-800 Kalisz

Formularz kontaktowy