Hotel Restauracja Rad - Sale weselne - Grudziądz
Sale weselne

Hotel Restauracja Rad

Generała Józefa Hallera , Grudziądz


Oferta

Serdecznie zapraszamy do Hotelu "RAD". Mamy nadzieję, że podczas uciążliwej podróży stanie się dla Państwa bezpieczną przystanią.
Hotel RAD mieści się w Grudziądzu, usytuowany jest ok. 3 km od centrum miasta. Oferuje 170 komfortowych miejsc noclegowych w 71 pokojach 2 – osobowych, 2 pokojach 1 – osobowych, 8 apartamentach i 4 pokojach LUX na powierzchni 2500 m2. Każdy pokój posiada łazienkę, TV-Sat, telefon oraz dostęp do Internetu. W pokojach hotelowych obowiązuje zakaz palenia.
W stylowych wnętrzach naszej restauracji serwujemy zarówno dania kuchni polskiej jak i europejskiej, które sezonowo urozmaicamy. Nasi kucharze dbają o to, aby potrawy były smaczne i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Aby umilić Państwu posiłek proponujemy szeroki wybór win.
Przy Hotelu znajduję się kręgielnia RAD Bowling, która składa się z 8 torów do gry. Urządzona jest według najwyższych standardów, wyposażona w profesjonalny sprzęt. Na torach czeka na Państwa miła i fachowa obsługa oferująca pomoc.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości świadczymy usługi najwyższej jakości oraz spełniamy wymogi standardu 3 gwiazdek. Wszystkim naszym gościom zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.
Zapraszamy do odwiedzania naszego hotelu i restauracji.


Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
150 PLN za usługę

Hotel Restauracja Rad

Generała Józefa Hallera , 86-302 Grudziądz

Formularz kontaktowy