Jakub Perlikowski - fotografia ślubna i sesje plenerowe - Fotograf na wesele - Kraków
Fotograf na wesele

Jakub Perlikowski - fotografia ślubna i sesje plenerowe

Kraków


Oferta

Cześć, mam na imię Kuba, zajmuję się fotografią krajobrazową oraz ślubną. Tą drugą uwielbiam za niesamowitą nieprzewidywalność :) Każdy ślub jest inny, każda para młoda posiada swoją unikalną aurę, którą staram się uchwycić na swoich zdjęciach. Gesty, spojrzenia, uśmiechy… wszystko to spontanicznie pojawia się i znika. Moim celem jest uchwycić wasze emocje, abyście mogli zatrzymać je na zawsze…

Moja oferta jest swobodnie dopasowana do Waszych oczekiwań. Możecie skorzystać z proponowanych przeze mnie pakietów lub wszystko ustalić indywidualnie. Do tego mała niespodzianka! Zawsze podczas wesela pojawi się drugi fotograf, którego zadaniem jest uchwycić te emocje i chwile, których pojedyncze oko nie dałoby rady zarejestrować ;) Macie podwójne, uzupełniające się damsko-męskie spojrzenie na cała weselną zabawę!


Bazując na  doświadczeniu związanym z fotografią krajobrazową, mam sporo fantastycznych propozycji na Wasze sesje plenerowe czy narzeczeńskie :)


Istnieje także możliwość wykonania sesji w całej Europie! Mogę zaproponować Państwu fantastyczne miejsca w Austrii, Czechach, Słowenii, Włoszech czy Niemczech.

Cennik

Przygotowania oraz błogosławieństwo, ceremonia zaślubin, przyjęcie weselne, sesja w dniu ślubu lub w innym wybranym przez Was terminie

Otrzymujecie:

- ok. 600 zdjęć poddanych autorskiej obróbce cyfrowej w pełnej rozdzielczości

- nośnikiem zdjęć będzie pendrive lub płyta dvd w gustownym etui

- fotoalbum 30x20 cm, 24 strony

- galerię internetową

- 50 szt. wywołanych fotografii w eleganckim opakowaniu

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
do uzgodnienia
Jakub Perlikowski
Kraków
793

Formularz kontaktowy