Kamerzysta, dron, film, teledysk ŚLUB KAMERA AKCJA - Kamerzysta na wesele - Katowice
Kamerzysta na wesele

Kamerzysta, dron, film, teledysk ŚLUB KAMERA AKCJA

Katowice


Oferta


Atrakcyjne ceny i terminy na 2018 r.!

Zapewniamy pełną obsługę multimedialną oraz wideo. To Wy dokonujecie wyboru poszczególnych elementów realizacji. Chcemy aby wasze wspomnienia ze ślubu i wesela były jak najlepsze i aby zachowały się w formie wyjątkowych filmów. Naszą ofertę możecie dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb, a my indywidualnie wyceniamy naszą pracę.

Co oferujemy?
- nagrania przed weselem (zaproszenie w formie reklamy filmowej, informacja dla gości przesyłana przez YouTube, itp.)
- tradycyjne filmy podsumowujące ślub i wesele (długość ok. 30 minut do ustalenia - szczegóły ustalamy z parą młodą)
- reportaż ze ślubu (odejście od tradycyjnych nagrań ślubnych na rzecz filmowej historii z zacięciem - nasz reportaż to ciekawe kadrowanie, wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu, ujęcia z drona, ciekawa historia którą opowiadamy wspólnie z wami)
- nagrania przedweselne (podziękowania dla rodziców, teledyski z nowożeńcami)
- ujęcia z drona
- montaż dostarczonych materiałów (np. zdjęć z dzieciństwa)

OPCJA EKSPRESOWA - przygotowanie filmu w czasie rzeczywistym (nagranie gotowe tego samego dnia!)

Przygotowanie filmu z wesela w czasie rzeczywistym oznacza, że pracujemy z wykorzystaniem 2 operatorów oraz montażysty, który na bieżąco zbiera materiały i montuje je w 2-3 minutowy film. Nagranie przypomina 2-3 minutowy klip muzyczny lub reklamówkę wydarzenia. To doskonały sposób żeby zaskoczyć waszych gości!

Przygotowujemy także materiały multimedialne:
Oczywiście nasze filmy są w pełni multimedialne - powstają z użyciem nowoczesnych technik, wykorzystujemy do ich produkcji nowoczesne oprogramowanie i sprzęt. Nasza oferta multimedialna to jednak znacznie więcej. Oferujemy wam realizację m.in.:
- cyfrowych zaproszeń na wesele (zaproszeń elektronicznych połączonych z nagraniem)
- cyfrowych podziękowań dla gości (bazujących na nagraniach - np. z otwierania prezentów;-) 
- animacji na ekrany i rzutniki z wykorzystaniem waszych zdjęć (animacje mogą być wyświetlane przez cały czas trwania wesela, a także stanowić element prezentacji was jako pary)
- cyfrowych albumów ze zdjęciami z waszej uroczystości (elektroniczne wersje albumów, które można udostępnić wszystkim gościom wraz z opisem)
- nagrań waszych gości z życzeniami (w trakcie wesela wygradzamy miejsce, które odpowiednio oświetlamy i zapraszamy do niego gości - mogą oni złożyć wam życzenia, opowiedzieć o swoich wrażeniach z wesela, itd.)

FILMOWANIE Z DRONA 

Filmowanie z drona? Co tu dużo mówić - ostatnio stało się popularne i wydaje się, że żaden dobry film z wesela czy dowolnej innej uroczystości nie może się obyć bez ujęć z powietrza. Chcesz żeby twoje wspomnienia uwiecznione na filmie miały prawdziwie holywoodzki klimat? Skorzystaj z naszej propozycji.

Wykorzystujemy popularne, ale także niezawodne drony DJI Phantom 4 oraz Yuneec Typhoon H. Wszystkie nasze drony wyposażone są w kamery kręcące w jakości 4K (czyli Ultra HD... czyli zdecydowanie lepiej niż popularne HD) oraz tzw. gimbale czyli stabilizatory obrazu dzięki czemu ujęcia filmowe są wyjątkowo płynne. 

Filmowanie z drona, to nie tylko coś co robimy zawodowo - to także nasza pasja. Mamy świadomość tego, że świat z TAMTEJ perspektywy wygląda wyjątkowo. Właśnie dlatego chcemy wam zaoferować możliwość spojrzenia na wasze wydarzenie z lotu ptaka.

Chcesz zobaczyć jak to robimy? Sprawdź: https://vimeo.com/253343087

Oferujemy również usługi konferansjerskie, albumy cyfrowe i obsługę innych uroczystości.

Więcej na www.slub.vels.com.pl oraz w pozostałych ogłoszeniach.

VELS SP. Z O.O.


Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
0 PLN za usługę

Ślub Kamera Akcja !

Katowice

Formularz kontaktowy