Kolczyki Handmade - Obrączki i biżuteria ślubna - Warszawa
Obrączki i biżuteria ślubna

Kolczyki Handmade

Warszawa


Oferta

Każde kolczyki z kolekcji Jay Sparkle wykonywana jest ręcznie, dzięki czemu, niemal każdy detal, możemy indywidualnie dopasować do twojej stylizacji, koloru oczu czy włosów. Począwszy od barwy kryształków, poprzez kształt, kończąc na wielkości - wszystko na Twoje indywidualne potrzeby. Jeśli chciałabyś mieć coś wyjątkowego, stworzonego tylko dla Ciebie– to trafiłaś idealnie!

Jak zamówić?

To proste! Odwiedź stronę www.jaysparkle.pl wejdź w ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE! Wyślij do nas email – podaj w nim: datę wydarzenia, na które mają być gotowe kolczyki, prześlij zdjęcie kreacji, dodatków, wszystko co uważasz za ważne – a ja przygotuje projekt -opis kolczyków specjalnie dla Ciebie.

Gdy zatwierdzisz przygotowany dla Ciebie opis projektu, poproszę Cię o dokonanie płatności. Koszt usługi jest wyceniany indywidualnie w zależności od użytych materiałów i nakładu pracy. Prace rozpoczynam po dokonaniu płatności.

Jakie masz możliwości :
– wykonanie kolczyków na bazie podstawowych projektów kolekcji – delikatna zmiana lub dodanie akcentów pasujących do twojej stylizacji – (np. zmiana koloru, zmiana kształtu)
– wykonanie kolczyków inspirowanych suknią ślubną lub motywem ślubnym
– wykonanie kolczyków o niestandardowym rozmiarze lub kolorze na zamówienie

Jeżeli jeszcze nie wiesz co wybrać lub marzysz o czymś co nie istnieje – Zainspiruj się i przejrzyj moje dotychczasowe projekty.

Ile czasu zajmuje wykonanie ozdoby na zamówienie?

Standardowo wykonanie ozdoby na zamówieni zajmuje 4 – 6 tygodni. Pamiętaj jednak, że wcześniejsze zamówienie ozdoby daje nam więcej czasu na doprecyzowanie szczegółów projektu, zamówienie materiałów, stworzenie projektu oraz samo wykonanie kolczyków. Proszę też doliczyć dodatkowy czas na wysyłkę (standardowa wysyłka krajowa to ok. 3 dni robocze).

Uwaga:

Firma JaySparkle szanuje pracę i kreatywność innych projektantów i nie będzie akceptować próśb o odtworzenie cudzych projektów.

Cennik

Koszt usługi jest wyceniany indywidualnie w zależności od użytych materiałów i nakładu pracy.


Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
289 PLN za usługę

JaySparkle

Marta Kutarbo
00-034 Warszawa

Formularz kontaktowy