KONFERANSJER I DJ - Ślub Kamera Akcja - DJ na wesele - Katowice
DJ na wesele

KONFERANSJER I DJ - Ślub Kamera Akcja

Katowice


Oferta

Atrakcyjne ceny i terminy na 2018 rok!Bez czego nie może obyć się dobra zabawa ślubna czy urodziny? Bez czego goście jubileuszu czy rocznicy nie będą w pełni zadowoleni? Oczywiście! Bez odpowiedniej oprawy muzycznej i prowadzącego.


Jeśli chcesz by twoje wydarzenie zmieniło się w prawdziwe święto - skorzystaj z naszej oferty. Współpracują z nami najlepsi konferansjerzy i DJ-e z doświadczeniem w organizacji setek tego typu wydarzeń. Co więcej nasi współpracownicy to także osoby z doświadczeniem w radiu - jeśli więc szukasz kogoś kto doskonale zna się na muzyce, ma poczucie humoru, potrafi zorganizować najciekawsze zabawy, to polecamy nasze usługi.


Dawniej mówiono na nich wodzireje, a ich sława sięgała granic powiatu. Dzisiaj na urodzinach, chrzcinach, komuniach, imieninach i wszystkich innych wydarzeniach nie ma już miejsca na kiepskiej jakości zabawy i  niezbyt wyszukane żarty. Dzisiaj liczy się doskonała muzyka i profesjonalne podejście do potrzeb gości.


JAK PLANUJEMY WASZĄ IMPREZĘ?


1 Najpierw rozmawiamy o Waszych potrzebach - ustalamy ile potrwa wasze wydarzenie. Sprawdzamy czy potrzebujecie obsługi jednej czy dwóch osób.


2 Sprawdzamy jaka muzyka i jakie zabawy was interesują. Na tej podstawie przygotowujemy listę i harmonogram tego co będzie się działo w ciągu całego wydarzenia. Dzięki temu w trakcie imprezy nie musicie się już o nic martwić. Za dobór muzyki odpowiada nasza dyrektor kreatywna, która  dysponuje bazą muzyki z wszelkich możliwych gatunków, którą dobiera zgodnie z waszymi upodobaniami.


3 Dodajemy do waszej imprezy weselnej wszelkie elementy, którymi się inspirujecie. Jeśli na jakimś wydarzeniu organizowanym przez znajomych lub kogokolwiek innego spodobało się wam coś (np. elementy dekoracji, jakaś zabawa, jakiś układ taneczny, itp.), to zrobimy wszystko aby zapewnić wam podobne rozwiązanie. Sami dysponujemy także dużą ilością gotowych pomysłów, z których możecie skorzystać.


4 W trakcie wydarzenia za granie muzyki odpowiada nasz DJ, a za konkursy i zabawy konferansjer (możemy również połączyć te dwie funkcje). Możemy wam zapewnić oświetlenie i elementy dodatkowe, które nadadzą wydarzeniu odpowiedni charakter i klimat.


Zapraszamy do współpracy!

Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
do uzgodnienia

Ślub Kamera Akcja!

Katowice

Formularz kontaktowy