Led Wesselin - najlepsza kapela na wesela - Zespół na wesele - Lublin
Zespół na wesele

Led Wesselin - najlepsza kapela na wesela

Lublin


OfertaLed Wesselin to czteroosobowy zespół na wesele Lublin, Radom, Warszawa , z wieloletnim doświadczeniem estradowym. Zapewniamy oprawę muzyczno - konferansjerską na weselach, studniówkach, prymicjach, festynach, eventach, balach, sylwestrowych i karnawałowych oraz innych imprezach okolicznościowych. Obsługujemy również wesela dwujęzyczne. Nasi członkowie biorą udział w wielu innych projektach muzycznych w kraju i za granicą.

Pozostały nam ostatnie ATRAKCYJNE TERMINY na 2018 rok. W sierpniu i we wrześniu 2018 wolne tylko piątki i niedziele. Promocyjne ceny na terminy do końca maja oraz listopad 2018.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt muzyczny oraz gwarantujemy bogatą oprawę świetlną naszych występów. Na życzenie gramy również w składzie poszerzonym o profesjonalnych muzyków grających na perkusji, skrzypcach lub instrumentach dętych.

Jak każdy dobry zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe, Led Wesselin posiada szeroki i zróżnicowany wielojęzyczny repertuar, skierowany do ludzi w różnym wieku i o różnych gustach: rock, rock&roll, utwory biesiadne, góralskie, cygańskie, disco polo, największe przeboje lat 60, 70, 80, 90 oraz utwory polskie i zagraniczne z aktualnych list przebojów. W zależności od życzenia Młodej Pary, możemy na weselu zagrać np. w większości utwory disco polo albo nie grać tego rodzaju muzyki.

Jeśli nasz repertuar na wesele nie zapewni Młodej Parze ulubionych utworów, kilka z nich specjalnie dla Was jesteśmy w stanie przygotować. Prowadzimy tradycyjną biesiadę przy stołach z towarzyszeniem m.in. akordeonu oraz oryginalne oczepiny, a zabawy i piosenki są przed weselem konsultowane z Państwem. Naszym atutem jest też oprawa muzyczna ślubu przez skrzypaczkę lub wokalistkę i gitarzystę.

Nasz sprawdzony zespół weselny i eventowy oferuje profesjonalną obsługę muzyczną na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego, jednak po uzgodnieniu możemy dotrzeć w dowolne miejsce na terenie całej Polski.

Muzyka jest naszą pasją, dlatego w występy wkładamy maksimum zaangażowania, a naszą pracę wykonujemy z przyjemnością.

Cena za naszą usługę jest orientacyjna ponieważ zależy m.in. od terminu wesela, czasu trwania oraz kosztów dojazdu i wynosi 3800 - 4200 zł, cena za poprawiny to 1200 - 1600 zł.

Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Pozdrawiamy serdecznie Zespół Led WesselinCennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
3800 PLN za usługę

Zespół Muzyczny Led Wesselin

Andrzej
Lublin
500

Formularz kontaktowy