LODY TAJSKIE - Ciasta i torty weselne - Łódź
Ciasta i torty weselne

LODY TAJSKIE

TRAKTOROWA 148/158, Łódź


Oferta


Siódme niebo dla Twojego podniebienia

Szukają Państwo niesamowitego widowiska/ atrakcji na wesele, urodziny czy imprezę firmową ? Jeżeli tak, to doskonale się składa że oferujemy niezapomniany pokaz przygotowywania lodów tajskich na Państwa oczach. 
Specjalizujemy się w tworzeniu naturalnych, przepysznych deserów lodowych wyłączenie ze świeżych składników. Klient może skorzystać z naszych sprawdzonych kompozycji, lub stworzyć swój własny, unikatowy smak. Owoce, słodycze a nawet alkohol mogą stworzyć oryginalne i ciekawe połączenia. Czas przygotowania jednej porcji lodów wynosi około 2-3 minuty. Oczekując na swoją kolej z pewnością nie będziesz się nudzić, gdyż cały proces tworzenia lodów odbywa się na Twoich oczach i jest niezwykle widowiskowy.

Proces tworzenia porcji lodów:
Do bazy lodowej wybierz dowolny owoc lub coś słodkiego (baton, cukierek, czekoladka). Smak ten będzie dominował w Twojej porcji lodów. Następnie my, na specjalnym, mrożącym blacie, stworzymy dla Ciebie jednolitą konsystencję i zrolujemy ją w małe ruloniki. Potem to Ty wybierzesz, czym te lodowe rolki przyozdobimy (orzechy, wiórki, żelki, bita śmietana, m&m’s, owoce ) i jakiego sosu użyjemy do ich osłody (toffi, czekoladowy, truskawkowy, owoce leśne). W ten sposób powstają właśnie najsmaczniejsze lody na całym świecie! Na życzenie pełnoletnich Klientów tworzymy lody w połączeniu z różnego rodzajami alkoholi ( m.in. adwokat, whisky, malibu, likier truskawkowy, likier bananowy, itd.)

Nasze ulubione kompozycje:
nutella + banan + bita śmietana
truskawka + nutella + sos czekoladowy
ciasteczko oreo + bita śmietana + sos truskawkowy
snickers + nutella + sos toff
kawa + ciastko delicja + sos czekoladowy
malibu + bounty + wiórki kokosowe + sos czekoladowy
adwokat + masło orzechowe + sos adwokat
whisky + coca cola 

Lody tajskie to nowość na rynku! Ich fenomen polega na innowacyjności produkcji lodów. Z pewnością uatrakcyjnią każdą imprezę, bez względu na jej charakter (urodziny, imprezy firmowe, wesela, imprezy w plenerze,kinderbale, targi okolicznościowe, itp.)Jeśli masz ochotę na świetną i oryginalną atrakcję, z wyjątkowym show, zadzwoń! Jesteśmy firmą mobilną, więc bez żadnego problemu możemy znaleźć się na Twojej imprezie na terenie całej Polski.

Za dodatkowa opłatą oferujemy personalizację:
kubeczków
fartuchów,
wózka
menu.

Do wyboru są różne najpopularniejsze pakiety razem z innymi naszymi atrakcjami:
1) LODY TAJSKIE
2) LODY TAJSKIE + FOTOBUDKA LUSTRO
3) LODY TAJSKIE +ANIMACJE DLA DZIECI + FOTOBUDKA
4) LODY TAJSKIE + ANIMACJE DLA DZIECI + PUDŁO Z BALONAMI Z HELEM
5) LODY TAJSKIE + ANIMACJE DLA DZIECI
6)LODY TAJSKIE + PUDŁO Z BALONAMI Z HELEM
7) PAKIET NA ŻYCZENIE KLIENTA (wybór atrakcji)

Oferujemy dojazd GRATIS do 50 km od Łodzi. Kwota dojazdu powyżej 50 km ustalamy indywidualnie z klientem, jest to uzależnione od wielkości zamówienia.

ZAPRASZAMY!
PAKA ATRAKCJI 
TEL. 661 309 779 
TEL. 731 333 273

Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
900 PLN za usługę

Artubi Artur Ciura

Artur Ciura
TRAKTOROWA 148/158, 91204 Łódź
661

Formularz kontaktowy