Lody tajskie na wesele - Pozostałe atrakcje - Warszawa
Pozostałe atrakcje

Lody tajskie na wesele

Warszawa


Oferta

Planujesz wesele, komunię, event firmowy lub inną imprezę okolicznościową i chcesz zaskoczyć swoich gości ciekawą atrakcją??? Jeśli tak, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Oferujemy  doskonałą atrakcję, którą goście będą długo wspominali- przepyszne lody tajskie, które niewątpliwie są hitem tego sezonu i długo się to nie zmieni.

Nazywamy się Thaice i zajmujemy się tworzeniem najlepszych lodów tajskich. Lody zawsze robimy na oczach gości ze składników, które sami sobie wybierają (owoce, słodycze, mięta, bazylia), w dowolnej kombinacji. Na specjalnej płycie mrożącej rozdrabniamy wybrane składniki specjalnymi szpachelkami, po czym dodajemy płynną bazę (śmietankową, czekoladową lub mango), wszystko razem siekamy i mieszamy. Na koniec rozsmarowujemy gotową masę lodową na zmrożonej płycie i w widowiskowy sposób zwijamy w rolki. Ale to jeszcze nie koniec. Klient sam wybiera czy woli zjeść loda w tekturowym kubeczku czy w miseczce waflowej. Do każdej porcji proponujemy polewę i posypkę których mamy naprawdę duży wybór. Przewagą lodów tajskich jest to że mamy praktycznie nieograniczoną możliwość łączenia smaków i jesteśmy w stanie stworzyć smak, jakiego z pewnością nie zjesz nigdzie indziej. Fenomen lodów tajskich polega na tym, że klient tworzy swój deser naszymi rękami a my dbamy o to aby cały proces był niezwykle widowiskowy i zakończony zaserwowaniem pysznych lodów w unikalny sposób. Czas przygotowania loda to ok 2-3 minuty, w zależności od rodzaju i ilości składników. Czas delektowania się smakiem naszych lodów: długi…. bardzo długi.

Posiadamy dwie niezależne maszyny, czyli dwa stanowiska, na których jesteśmy w stanie w ciągu godziny stworzyć ok. 50 dużych porcji lodów lub większa ilość porcji degustacyjnych. więcej informacji na stronie www.thaice.pl oraz facebook: Thaice lody tajskie   kontakt@thaice.pl


Cennik

Koszt wynajęcia 2 maszyn z dwuosobową obsługą i wszystkim co jest nam potrzebne do stworzenia wyjątkowych lodów tajskich wynosi 1000 zł netto za pierwsze 2 godziny. Każda kolejna godzina to koszt 400 zł netto. 

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1000 PLN za usługę

THAICE

Andrzej Michaeli
03-488 Warszawa
513

Formularz kontaktowy