NAJWIĘKSZE FOTOLUSTRO W POLSCE 65"/ FOTOBUDKA 2.0 - Fotobudka na wesele - Łódź
Fotobudka na wesele

NAJWIĘKSZE FOTOLUSTRO W POLSCE 65"/ FOTOBUDKA 2.0

Turoszowskiej 18 m1, Łódź


Oferta

Co zapewni Ci fotolustro?
Wspaniałe rozkręcenie imprezy, Twoi goście będą się super bawić robiąc sobie zdjęcia w różnych pozach z dodatkiem mnóstwa gadżetów i przebrań. Radość i uśmiech zagoszczą na ich twarzach, kiedy chwilę po ujęciu dostaną wydrukowane zdjęcia. Żeby tego było mało nasze lustro jest jednym z najnowocześniejszych i największych luster dostępnych w Polsce ponieważ ma aż 65 cali, dotykowy ekran na całej jego powierzchni, polskie animacje i lektora. Wbudowane filtry i opcja podpisu na zdjęciu to tylko malutka część jego możliwości.

Całość dopełnia ekskluzywny wygląd w postaci złotej grawerowanej ramy, czerwonego dywanu i złotych słupków hotelowych. Podsumowując nasze fotolustro nie tylko zabawi Twoich gości ale również będzie wspaniałą i ekskluzywną dekoracją.

O co chodzi z tym polaroidem?

I tu po raz kolejny wychodzimy przed szereg dając Ci możliwość jeszcze większego zaskoczenia i rozbawienia gości. Przekażemy Tobie i Twoim gościom aparat typu Polaroid, żeby wasza inwencja i pozowanie nie ograniczało się jedynie do fotolustra.

Od teraz możecie robić sobie selfie i bawić się w paparazzi gdzie tylko będziecie chcieli, a zrobione zdjęcia w ciągu kilku chwil zostaną wydrukowane przez aparat. Całość sesji dostaniecie również w formie elektronicznej:)


Cennik

PAKIET MINI
2 GODZINY 1050 zł

PAKIET STANDARD
3 GODZINY 1250 zł

PAKIET PREMIUM
4 GODZINY 1450 z


Każdy pakiet posiada w sobie:


ANIMATORA
NIELIMITOWANE ZDJĘCIA
BOGATY ZESTAW GADŻETÓW
FUNKCJA PODPISU
ANIMACJE GIF
PERSONALIZACJA WYDRUKÓW
GALERIA ONLINE
STYLOWY ZESTAW SŁUPKÓW HOTELOWYCH I CZERWONY DYWAN
PŁYTA DVD ZE ZDJĘCIAMI


W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ WYTWORNICĘ CIĘŻKIEGO DYMU, WYTWORNICĘ BANIEK MYDLANYCH, ANIMATORA DLA DZIECI ORAZ FOTOGRAFAOpinie

Autor: Daniel

Dodano: 2018-08-19

Polecam :)

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1050 PLN za usługę

3D FOTOLAB

Joanna Kędzierska
Turoszowskiej 18 m1, 91-025 Łódź
577

Formularz kontaktowy