Niezapomniane wesele w Hotelu *** CASA - Sale weselne - Nowy Targ
Sale weselne

Niezapomniane wesele w Hotelu *** CASA

Królowej Jadwigi 17, Nowy Targ


Oferta

Hotel *** CASA , to piękny nowoczesny obiekt znajdujący się w samym centrum Nowego Targu. Sam obiekt powstał w 2016 roku, a jego korzystne turystyczne umiejscowienie niespełna 21 km od słynnego Zakopanego, to ogromny turystyczny atut. Sam Hotel mieści się w najwyższym budynku w mieście, a restauracja to ostatnie 2 piętra tegoż budynku, co sprawia że z jej okien możemy obserwować cała panoramę tatr. Widok jest nieziemski, a atmosfera cudowna. 

Restauracja, to dwu piętrowy nowoczesny lokal zaprojektowany w stylu pop- art. Dolna sala to wręcz dwie duże sale jadalne, z centralnym barem. Natomiast Górne piętro, to nasza słynna "owczarnia", piękne przytulne wnętrze z ogromnym tarasem i cudownym widokiem na panoramę Tatr. Nasza kuchnia, to połączenie pysznej kuchni fusion z domieszką akcentów regionalnych, cudowne kreacje kulinarne, stworzone przez profesjonalny personel, pod czujnym okiem naszego szefa kuchni. Nasz świetny personel z pewnością zadba o najlepszą atmosferę także spełnienie waszych najskrytszych marzeń dotyczących wyjątkowego dnia jakim jest wesele.


Zapewniamy Państwu:

• elegancką 2 poziomową restaurację, idealną na wesele (nawet do 200 osób)

• uśmiechniętą i doświadczoną obsługę, która zadba o komfort wszystkich Gości,
• aromatyczne kreacje kulinarne przygotowane przez wykwalifikowanych kucharzy,
• bezpłatną klimatyzowaną salę restauracyjną i taneczną,
• bezpłatny, monitorowany parking,


Wesela organizujemy z pasją, doświadczeniem i dbałością o każdy szczegół.
Ten wyjątkowy dzień będzie piękny dla Pary Młodej i zaproszonych Gości


Drodzy Państwo Młodzi, to Wam powierzamy skomponowanie menu weselnego. Spośród naszej rozbudowanej oferty, wybiorą państwo niepowtarzalne menu.

Cennik

Cena w zaleźności od ustalonego menu, oraz od dodatkowych atrakcji. Przy organizacji wesela, promocyjne ceny na pokoje w naszym hotelu.

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
150 PLN za usługę

Hotel *** CASA

Michał Zubek
Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ
606

Formularz kontaktowy