Pokaz samby na weselu. Tancerki 100% Samba Show - Pokaz tańca na weselu - Warszawa
Pokaz tańca na weselu

Pokaz samby na weselu. Tancerki 100% Samba Show

Spadowa , Warszawa


Oferta

Piękne pokazy samby brazylijskiej na Twoje przyjęcie. Szukasz eleganckiej niespodzianki dla swoich Gości weselnych czy urodziny męża?
Dobrze trafiłeś/trafiłaś :)

Wesela to nasze ulubione wydarzenia - gdy widzimy uśmiech na twarzach Pary Młodej i ich Gości - nasza praca nabiera niebywałego wymiaru - nasze show pozostaje w pamięci Młodych i Gości na wiele lat - cóż istotniejszego możemy wniesć w Wasz Najważniejszy Dzień?

Na Państwa uroczystości możemy zaproponować 1, 2 lub 3 występy (każdy w innych strojach) oraz animację tańca + mini paradę z Gośćmi po jednym z występów.
Jesteśmy profesjonalną grupą taneczną specjalizującą się w tańcach brazylijskich - dlatego gwarantujemy możliwie najwyższy poziom samby.

Jesteśmy też członkiniami profesjonalnej grupy prezentującej pokazy tańca brzucha na eventach (oprócz show brazylijskiego możemy zaprezentować się również w orientalnej odsłonie tanecznej)

Szczegóły finansowe ustalamy indywidualnie. 

Znajdą nas Państwo także na Facebooku: /tancerkisamby

Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, iż pokazy samby brazylijskiej w naszym wykonaniu na zawsze zapadną w pamięć Państwa Gościom.
A wspólne zdjęcie Pary Młodej z tancerkami samby - chyba nie trzeba przekonywać dalej :)

Występujemy na terenie całej Polski.
Cena zależy od ilości tancerek zaangażowanych w show i kosztów dojazdu do miejsca przyjęcia. Zazwyczaj na weselach występują 2, 3 lub 4 tancerki.

Cennik

Szczegóły finansowe ustalamy indywidualnie w zależności od ilości tancerek oraz lokalizacji przyjęcia. Dojeżdżamy z Warszawy. 

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1400 PLN za usługę
Joanna
Spadowa , 01-001 Warszawa
502

Formularz kontaktowy