Teatr Ognia Inferis - Fireshow i Lightshow - Pokaz tańca na weselu - Cieszyn
Pokaz tańca na weselu

Teatr Ognia Inferis - Fireshow i Lightshow

Cieszyn


Oferta

Oferujemy niesamowite pokazy tańca z ogniem (fireshow), których program stanowią układy choreograficzne w różnych stylach muzycznych. Dragonstaff, poi, kije całopalne i iskrowe, wachlarze, levistick, hula hop, parzydła, flary, iskry, liny, meteor, plucie ogniem, połykanie ognia – to wszystko oraz jeszcze więcej zobaczycie na naszych niezapomnianych przedstawieniach, których głównym elementem jest ogień! Wieloletnie doświadczenie w branży i ciągłe rozwijanie naszych umiejętności gwarantują, że pokazy są na najwyższym poziomie. Nie zamykamy się w jednym stylu, dlatego też oferujemy bogaty wybór stylistyki pokazów, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy takie pokazy jak:

"Moulin Rouge"
Seksownie, kobieco i ogniście. Burleskowa muzyka i taneczne rytmy będą idealne, aby rozgrzać publiczność i sprawić, by zaczęła po cichu (albo głośno) nucić pod nosem. A nogi same będą rwać się do tańca!

 "My są stela!" 
Kolorowo, szalenie i żywiołowo. Neo-folkowe brzmienia i stroje, coś nie tylko dla miłośników gór. Szwarne, bo nasze – stela pokozy kiere trza uwidzieć, co by gańby nie było.


"Rock'n'fire"
Coś dla fanów mocnych brzmień. Bezkompromisowe podejście, ostre gitarowe riffy, czarne skóry i wielki meteor ognia. Czego można chcieć więcej?


 "Noc Słowiańska"
 Ognista podróż przez słowiańską kulturę, gdzie usłyszycie muzykę pełną ludowych odniesień i dawnych brzmień instrumentów. Stroje stylizowane na historyczne dodają uroku, a ogień płonący od wieków podczas Nocy Kupały pochłonie widzów bez reszty.


 "Laser and Light Show" 
Lasery, skrzydła isis, pixel poi, kolorowe wachlarze i światła to nowoczesne podejście do tańca, gdzie całość nasuwa skojarzenie z filmami sci-fi. Idealny pokaz do pomieszczeń.


Pod koniec zawsze niespodzianka dla Pary Młodej!
Cennik

Ceny ustalane są indywidualnie z klientem.

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
1400 PLN za usługę
Marta
43-400 Cieszyn
500

Formularz kontaktowy