Zespół muzyczny SURDUT - 100% na żywo + konferansjerka - Zespół na wesele - Opole
Zespół na wesele

Zespół muzyczny SURDUT - 100% na żywo + konferansjerka

Armii Krajowej 1D, Opole


OfertaZapraszamy do zabawy z zespołem Surdut

Zapraszamy do kontaktu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Jeśli macie Państwo taką chęć, to zapraszamy do naszego studio w Opolu – zagramy i zaśpiewamy dla Was na żywo :-)

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym kwintecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje nas wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nas ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nas ma doświadczenia na scenie. Jesteśmy urodzeni do muzyki, kochamy to co robimy, nie wyobrażamy sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. W związku z tym nie jesteśmy nią przemęczeni – jesteśmy radością, jakością i świeżością.

Wyobraźcie sobie Państwo połączenie wykształcenia z pasją i codziennym zajęciem. Mam na myśli spełnienie i miłość do tego co robimy również dla Was.

Każdorazowo wspiera nas Sebastian – człowiek odpowiedzialny za obsługę konferansjerską, śpiew oraz saksofony i klarnet, budując przy tym niepowtarzalny klimat tego co dla nas najważniejsze – muzyka 100% na żywo. Prezentujemy jej najwyższą odmianę kładąc akcenty na detale jakimi rządzi się odbiór muzyki live, zwracamy uwagę na niuanse i kluczowe zabiegi muzyczne. Naszą cechą – jak dobrze skrojonego surdutu – jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.

W działach Audio i Video sprawdzisz czy SURDUT pasuje do Twojej imprezy… Zapraszam serdecznie.


Cennik

Do uzgodnienia

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
3000 PLN za usługę

Zespół muzyczny SURDUT

Krzysztof Dobrzański
Armii Krajowej 1D, 46-020 Opole

Formularz kontaktowy