Zespół muzyczny SURDUT - 100% na żywo + konferansjerka - Zespół na wesele - Opole
Zespół na wesele

Zespół muzyczny SURDUT - 100% na żywo + konferansjerka

Armii Krajowej 1D, Opole


OfertaZapraszamy do zabawy z zespołem Surdut

Zapraszamy do kontaktu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Jeśli macie Państwo taką chęć, to zapraszamy do naszego studio w Opolu – zagramy i zaśpiewamy dla Was na żywo :-)

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym kwintecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje nas wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nas ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nas ma doświadczenia na scenie. Jesteśmy urodzeni do muzyki, kochamy to co robimy, nie wyobrażamy sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. W związku z tym nie jesteśmy nią przemęczeni – jesteśmy radością, jakością i świeżością.

Wyobraźcie sobie Państwo połączenie wykształcenia z pasją i codziennym zajęciem. Mam na myśli spełnienie i miłość do tego co robimy również dla Was.

Każdorazowo wspiera nas Sebastian – człowiek odpowiedzialny za obsługę konferansjerską, śpiew oraz saksofony i klarnet, budując przy tym niepowtarzalny klimat tego co dla nas najważniejsze – muzyka 100% na żywo. Prezentujemy jej najwyższą odmianę kładąc akcenty na detale jakimi rządzi się odbiór muzyki live, zwracamy uwagę na niuanse i kluczowe zabiegi muzyczne. Naszą cechą – jak dobrze skrojonego surdutu – jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.

W działach Audio i Video sprawdzisz czy SURDUT pasuje do Twojej imprezy… Zapraszam serdecznie.


Cennik

Do uzgodnienia

Opinie

Autor: Andrzej Kaisa

Dodano: 2018-11-25

Polecam! same superlatywy się cisną na usta, ale nie da się tego opisać oni poprostu zrobili nam mega imprezę i wszystko z kulturą klasą nie piją nie marudzą. Grają dłuuuugie bloki krótkie przerwy. o 2 nad ranem nasi goście mieli dość tak fajnie się bawili ;)))


Miejsce imprezy: Zduńska Wola

Data imprezy: 2018-08-25

Autor: Krzysztof

Dodano: 2018-12-08

Baaaaardzo solidnie, baaaaardzo przyjemnie, baaaaardzo polecamy! Zakładam surdut w ciemno, chemia wodzireja z gośćmi, ciekawe aranżacje, na każdym kroku pozytywne zaskoczenie. Ekipa jechała do nas prawie 400km więc chyba łączą pasję z pracą. Byłto niezapomniany wieczór. Dziękujemy Surduciakom !!!


Miejsce imprezy: Opole

Data imprezy: 2018-10-13

Autor: Ola i Marcin

Dodano: 2018-12-08

ależ Oni zagrali a jak zaśpiewali! przyjemne wesoły i kulturalne zabawy do tego! usmiechy na 100% polecam!!! Co najlepsze - robią to od siebie na 101% a nie jakby musieli! Pozdrawiamy Waszą ekipę i szerokiej drogi na muzyczno-konferansjerskiej drodze!


Miejsce imprezy: Prudnik

Data imprezy: 2018-08-11

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
3000 PLN za usługę

Zespół muzyczny SURDUT

Krzysztof Dobrzański
Armii Krajowej 1D, 46-020 Opole

Formularz kontaktowy