Zespół muzyczny Voiceband - Zespół weselny Lublin - Zespół na wesele - Lublin
Zespół na wesele

Zespół muzyczny Voiceband - Zespół weselny Lublin

Lublin


Oferta

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego zespołu muzycznego. Zespół weselny Voiceband z Lublina istnieje na rynku usług ślubno-weselnych już kilka lat. Doświadczenie pracy z klientami i ciągła rozbudowa repertuaru weselnego pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szeroka gama utworów muzycznych, które posiadamy w swoim repertuarze zadowolą nawet najwybredniejszych gości weselnych. Posiadamy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy wysokiej jakości, w razie potrzeby jesteśmy w stanie nagłośnić dodatkowe pomieszczenia w lokalu. Jeśli zespół weselny Lublin to tylko Voiceband !


ZESPÓŁ NA WESELE

Naszą pasją jest granie dla ludzi w taki sposób, aby z naszej imprezy nikt nie wychodził niezadowolony. Dbamy zarówno o dobór repertuaru, jak i wszelkiego rodzaju zabawy organizowane dla gości. Prowadzimy biesiadę za stołami przygotowujemy również śpiewniki biesiadne na każdy ze stołów a w trakcie zabawy staramy się przeprowadzać spontaniczne, krótkie zabawy, aby skutecznie zachęcić wszystkich gości do zabawy.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, wykształconych kierunkowo, a prywatnie grupą przyjaciół, dla których każda zagrana impreza jest okazją do doskonalenia swojego artystycznego warsztatu.

Aby przekonać się o jakości naszego repertuaru, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziecie tam Państwo najnowsze nagrania naszego zespołu muzycznego oraz pełną ofertę naszego zespołu.

Zapraszamy!

Cennik

Jest to standardowa cena za wesele jednodniowe. Dojazd w promieniu 100 km od Lublina jest wliczony w cenę.

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
5000 PLN za usługę
Grzegorz
Lublin
784

Formularz kontaktowy