Zorganizuj obaid poślubny w STREFIE - Sale weselne - Warszawa
Sale weselne

Zorganizuj obaid poślubny w STREFIE

Próżna 9, Warszawa


Oferta

W centrum Warszawy, przy placu Grzybowskim, w restauracji Strefa czekają na Państwa wyjątkowe dania serwowane w niepowtarzalnych i przytulnych wnętrzach.

Restauracja Strefa mieści się w wiernie odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy na rogu ul. Próżnej i Placu Grzybowskiego. Jest to miejsce gdzie sztuka kulinarna, stylowe wnętrza i dekoracje spotykają się z wyjątkową i przyjazną atmosferą.

Parter Restauracji Strefa tworzą 4 sale. Największa z nich - Sala biała to eleganckie wnętrze dedykowane specjalnym okazjom, mieści do 80 osób. Sala leśna jest przytulnym pomieszczeniem idealnym na obiad poślubny do 24 osób.

Poziom -1 to miejsce stworzone wyłącznie pod kątem eventów. Osobne wejście, możliwość stworzenia niezależnej od restauracji aranżacji. Dedykowane tylko tej przestrzeni toalety i osobna kuchnia gwarantująca sprawny serwis to tylko najważniejsze z atutów.

Na poziomie -1 dysponujemy 2 salami – Miedzianą oraz Kolebkową, w których jesteśmy w stanie przygotować przyjęcie nawet dla 100 osób. Sale mogą być wykorzystane niezależnie lub tworzyć spójną całość.

Cennik

Menu

Dodaj opinię

* - pola wymagane
Cena:
178 PLN za usługę

STREFA

Tomasz Białek
Próżna 9, 00-107 Warszawa
22

Formularz kontaktowy